Esat

A7 III
Yönetici
18 Kas 2019
361
96
28
İstanbul
Gövde
Sony A7 III
Gövde 2
Sony A6000
Lens
Zeiss 16-35mm f4
Lens 2
Zeiss 55mm f1.8
Lens 3
PK 28mm f2.8
Lens 4
PK 50mm f1.4
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.

En Güzel Manzara Resimleri


Manzara fotoğrafının içinde olmak orada canlı canlı anı yaşamak elbette daha güzeli. Ama bunu her zaman yapamıyoruz ve belki de bir kış vaktinde evimizden güzel manzara resimlerine bakıp iç geçirmek istiyoruz. Bunun için sizlere bir manzara fotoğrafı galerisi derledik ve sizler de bu başlık altında gördüğünüz, beğendiğiniz görüntüleri paylaşabilirsiniz. Paylaşacağımız galeride sizlerin içini ısıtacak, kış manzaraları, adalar ve sonbahar aylarından manzara fotoğrafları yer alacak.

Bu görüntülere baktığınız zaman oraya gitmek isteyeceksiniz farkındayız. Bu durum ama sizin açınızdan çoğu zaman da rahatlatıcı bir durumken bazen de sizi üzüntüye sürükleyebilir. Ama yine de sizler baktıkça içiniz açılacaktır. Bakın ve baktıkça her manzara fotoğrafı ile yaşayın ve her manzara resmini yanınızdaymış gibi hissedin.

Sadece elinizdeki fotoğraflarına bakmak yeterli gelmiyorsa sizi mutlu etmiyorsa yapmanız gereken bir yerlere kaçamak yapmak. Hiçbirimiz saksı gibi evde oturmayı hak etmiyoruz. Eğer maddi durumunuz yetersiz ise de biraz olsun bu durumu unutun ve gezip görmeye, her sabah farklı şehirlerde uyanmaya gayret edin. Hayatta bu şekilde mutlu olabilirsiniz.

Ne kadar gezerseniz, görürseniz o kadar fazla manzara fotoğraflarınız olur. Yanlış çekmekten korkmayın ve sürekli pratik yaparak elinizdeki ekipmanları tanıyın. Hangi diyaframda nasıl çalışıyor bunları öğrenin bu sayede daha net ve keskin fotoğraflar çıkarabilirsiniz.Manzara Fotoğrafları


manzara-resmi
en-iyi-manzara-resimleri

manzara-fotoğrafı

manzara-fotograflari

en-iyi-manzara-resimleri

kış-manzara-fotoğrafları.jpg

kış-manzara-fotoğrafları.jpg
 
Üst