Sony Alfa Android Uygulaması Hangisi?

vega1s

Sony Alfa
Forum Üyesi
Beğeni Sayısı
4
Lokasyon
Kayseri
Gövde
Sony A7 II
FE50mm f1.8
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Sony güncel olan ve mobil cihazlarımıza fotoğraf atarken kullandığımız android uygulaması hangisi şu an markette bulamıyorum

vega1s

Sony Alfa
Forum Üyesi
Beğeni Sayısı
4
Lokasyon
Kayseri
Gövde
Sony A7 II
FE50mm f1.8
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. önceden kullanıyordum halbuki. bu hangi cihazlardan desteğini kaldırdı ki

iugurbas

Sony Alfa
Forum Üyesi
Beğeni Sayısı
32
Lokasyon
izmir
Gövde
Kızılötesi A7R
Gövde 2
Sony A7R
Sony FE 4/16-35mm ZA
cok ilginc, kullandiginiz aygitta yuklu olan android surumu eski sanirim. bundan daha detayli bilgiye sahip degilim maalesef

kamo

Sony Alfa
Forum Üyesi
Beğeni Sayısı
1
Gövde
sony a7R
sony 55MM
cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor. önceden kullanıyordum halbuki. bu hangi cihazlardan desteğini kaldırdı ki
playmemories ten bu update dene bende de olmuştu sonra düzeldi sonrada gsmi bi yeniden restart yap

vega1s

Sony Alfa
Forum Üyesi
Beğeni Sayısı
4
Lokasyon
Kayseri
Gövde
Sony A7 II
FE50mm f1.8
playmemories ten bu update dene bende de olmuştu sonra düzeldi sonrada gsmi bi yeniden restart yap
yükleyemiyorum şu an uyumlu olmadığı için. telefon da note4 samsung. vay be zamanın en iyi telefonu idi :)

Yan Paneli Kapat