Sponsor ÖğrenciTR Türkiye'nin En Büyük Öğrenci Forumu

Esat

A7 III
Yönetici
18 Kas 2019
361
96
28
İstanbul
Gövde
Sony A7 III
Gövde 2
Sony A6000
Lens
Zeiss 16-35mm f4
Lens 2
Zeiss 55mm f1.8
Lens 3
PK 28mm f2.8
Lens 4
PK 50mm f1.4
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
ÖğrenciTR Yeni Nesil Öğrenci Forum Sitesi

Öğrenciler okul harici ders çalışmak için birçok farklı ortamı kullanmaktadır. Bunlar içerisinde bizlerin de sunmuş olduğu öğrenci forumu platformu büyük bir kaynak oluşturmaktadır. Hem okul derslerine hazırlık hem de sınava hazırlık için harika bir eğitim ortamını sizlerle buluşturuyoruz. Amacımız tüm Türkiye’de ihtiyacı olan öğrencilere ulaşabilmek ve bilgi birikimimizi yayabilmek. Bununla birlikte gerçekten eğitime ayıracak maddi imkanı olmayan birçok kişiye de ücretsiz bir eğitim ortamı oluşturmuş oluyoruz. Sitemiz içerisinde öğrenciler birbirleriyle fikir alışverişinde bulunabilir. Bunun yanında öğretmen olan arkadaşlarımızla da iletişime geçen öğrenciler sorularına veya sorunlarına yanıt bulabilir.

ogrenci-logo1.png


Öğrencitr tüm üniversiteye hazırlanan öğrenciler için bir sınav ortamı da oluşturuyor. Ücretsiz deneme sınavlarıyla öğrenciler birbirleriyle bir yarış içerisine girebilir ve kendi seviyelerini görebilir. Deneme sınavları gerçek sınava giden yolda çok iyi bir etki bırakacaktır. Bunun yanında öğrenciler zorlandıkları konuları pekiştirmek adına istedikleri kadar test çözebilme hakkına da sahiptir. Bunun için site içerisinde istediği dersi seçmeleri ve test bölümüne girmeleri yeterli olacaktır. Ders notu arayan öğrenciler için de sitemiz geniş bir kütüphane ortamı sunuyor. PDF notları ile istediğiniz konuya çalışabilir ve bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Bunun yanında isteyen herkes kafasındaki soruyu konu başlığı olarak açıp yanıtlar gelmesini bekleyebilir. Bu sayede herkes istediği bilgiye anında erişim sağlayabilir. Sitemizin tüm bu faaliyetlerinden faydalanabilmek için ücretsiz bir şekilde kayıt olup giriş yapmanız yeterli olacaktır. Kayıt olurken aktif bir e-posta adresi kullanmanız gerekmektedir.

Öğrenci Forumu Sitemiz içerisinde sağ bölümde yer alan ayın en başarılı öğrencileri başlığı sayesinde sitede en aktif öğrencileri görebilirsiniz. Bunun yanında yeni konular hemen ana sayfaya düşer ve hızlı bir şekilde gerekli kişilerin görüntülemesi sağlanmış olur. Özellikle matematik konusunda sıkıntı yaşayan öğrenciler sitemiz içerisinde aktif bir şekilde bulunan hocalarımıza danışabilirler. Bu sayede en zor sorular bile çözüme kavuşacaktır. Sözel çalışmalar yapan öğrenciler için kısa notlar, hafızada kalıcı kodlamalar çok büyük fayda sağlamaktadır. Tüm bunları gözeterek hazırlanan sitemizde birçok faydalı nota anında erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizin en güzel yanlarından biri de 7/24 aktif bir durumda olmasıdır. Gece uyumayan ders çalışan öğrenciler aktif olarak birbirleriyle iletişime geçebilir, sorularını çözüme kavuşturabilir. Böylece her an her saniye bilgiye ulaşmak mümkün olmaktadır.

Sitemiz içerisinde bulunan herkes için bilgiye ulaşmak çok kolaydır. Site içi arama motoru sayesinde öğrencitr sitesinde istediğiniz her bilgiye ulaşabilirsiniz. Arama motoruna merak ettiğiniz kelimeleri yazmanız yeterli olacaktır. Bu sayede konuya ilişkin bilgiler altta tek tek sıralanacaktır. Bu da öğrenci ve öğretmenlere kullanım kolaylığı ve zamandan tasarruf sağlayacaktır. Forum içerisinde bazı kurallara da kullanıcıların uyması gerekmektedir. Bu kurallar forum kuralları başlığı altında sıralanmıştır. Bu kuralları okuyarak tüm üyelerimizin dikkate alması çok önemlidir. Yanlış açılan başlıklar veya uygunsuz içerikli başlıklar anında silinecektir. Böyle girişimlerde bulunan kullanıcıların hesapları da kapatılacaktır. Sitemiz bilgi paylaşımı için bulunmaktadır.

Site yöneticimize öneri ve istekler konusunda danışabilir, gerekli fikir alışverişleri yapabilirsiniz. Bunun için iletişim bölümünden bizlere yazmanız yeterli olacaktır. Amacımız tüm Türkiye çapında en iyi bilinen eğitim platformu olmayı başarmaktır. Bu yolda bizimle mücadele eden ekibimiz sayesinde birçok öğrenciye şimdiden ulaştık. Çabalarımızın en yakın zamanda sonuca ulaşacağına inanıyoruz. Tamamen gönüllü olarak başladığımız bu ortamda yüreği güzel öğrencileri topluma en iyi şekilde hazırlamaktayız. Sitemiz öğrencilere eğitim dışında bir rehberlik de sağlamaktadır. İletişim sayesinde öğrenciler endişe ve korkularından uzaklaşmanın yolunu bulabilmektedir.

Web Sitemiz: www.ogrencitr.com
 
Üst