Sponsor E Okulum

eokulum

Sony Alfa
Forum Üyesi
23 Ocak 2021
1
0
1
Eskişehir
www.eokulum.net
Gövde
A6000
Lens
Sony 18-105mm f4
Eğitim alanında yaptığımız çalışmalarla E Okulum olarak her geçen gün büyüyen bir ailenin parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Yıllardır bu alanda mücadele eden ekibimiz gönüllü olarak tüm ortaokul öğrencilerine yardım etmektedir. Ortaokul öğrencilerinin faydalanabileceği birçok kaynak başlıklar altında sitemiz içerisine yüklenmiştir. Bunun yanında kaynaklarımız güncel verileri takip ederek sürekli güncellenmektedir.

E Okulum bilgi paylaşmak mottosuyla kurulmuş ve bu alanda bir marka haline gelmeyi her zaman kendisine hedef edinmiştir. Birçok farklı test ve soru cevapla tüm dersleri tekrar etme şansınız bulunmaktadır. Bunun yanında merak ettiğiniz tüm soruları bizlere sorarak hemen bilgi edinebilirsiniz. Ödevleriniz konusunda da aradığınız kaynakların tamamına sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Özellikle zorlanan matematik konusunda binlerce sorumuz sizlerin yanıtlarını bekliyor. Kısa sürede kendinizi geliştirebileceğiniz online eğitim platformumuzda, birlik ve beraberlik duygusunun da var olduğunu görebileceksiniz. Ayrıca her saniye istediğiniz bilgiye online olarak ulaşabiliyor olmanız da büyük bir avantaj sağlayacaktır. Sitemizin ayrıntılarından faydalanabilmek için sağ üst bölmeden üye olmanız yeterlidir. Bu sayede rakiplerinizi de görebilir, onlarla sorular üzerinden konuşmalar yapabilirsiniz. E Okulum gelişmiş öğretmen kadrosuyla tüm öğrencilere ihtiyacı olan tüm bilgileri aktarmaktadır. Çalışmalarımızla öğrenci başarısını en üst noktaya getirmek isteğindeyiz.

Gelecek nesillere en yetenekli, en başarılı ve en ahlaklı bireyler bırakmak en büyük hedeflerimizden. Türkiye’nin hemen her bölgesinden insanla bir araya gelebileceğiniz bu ortam, eşsiz bir bilgi şölenini ayağınıza getiriyor. Bilginin en kapsamlı hali E Okulum sizlerle.

Web sitemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
 

Benzer konular

Üst