Zeiss, sipariş tarihinden sonraki 3-4 ay içinde BATIS lensleri sevkiyatı gerçekleştiriyor.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
2,132
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Zeiss'ın ABD'de BATIS lenslerinin mevcudiyeti hakkında sorduğum soruya tam olarak cevap vermedi, ancak en azından nazikçe "sustur ve beklemeye devam et" anlamında yanıt verdi. Sayın Jonathan, Sorunuz için teşekkürler. Yeni BATIS lenslerine olan talep, tüm yüksek kaliteli ürünlerde olduğu gibi üretim kapasitelerinden daha fazla. Önümüzdeki aylarda, sipariş gelirine göre sırayla geriye kalan siparişler yerine getirilecektir. Şu anda teslimat süresi, sipariş gelirinden sonra yaklaşık 3-4 aydır. Zaten birçok BATIS lens ürününü ABD'ye sevkiyattık, tümü doğrudan bayiler tarafından son müşterilere teslim edildi. Tahmini teslimat tarihi için lütfen fotoğraf bayinize doğrudan başvurun. Tabii ki, bayinizin sizi bekleyen listede hangi konuma koyduğunu bilemeyiz. En iyi dileklerimle, Bertram Hönlinger _________________ Carl Zeiss AG Kamera Lens Bölümü Müşteri Hizmetleri Merkezi / PHO-VC Müşteri Destek Merkezi Bertram Hönlinger Carl-Zeiss-Straße 22 - 73447 Oberkochen Telefon: +49 7364 20-6175 Faks: +49 7364 20-4045 E-posta: bertram.hoenlinger@zeiss.com http://www.zeiss.de/photo Carl Zeiss AG, Carl-Zeiss-Straße 22, 73447 Oberkochen Başkanlık Kurulu: Dr. Dieter Kurz Yönetim: Dr. Michael Kaschke (Başkan), Dr. Hermann Gerlinger, Dr. Ludwin Monz, Dr. Matthias Metz, Thomas Spitzenpfeil Şirket Merkezi: Oberkochen, Almanya Ulm Mahkemesi, HRB 501 555, KDV Kimlik No: DE 811 119 940 Bu e-postadaki ifadelerden kaynaklanabilecek herhangi bir iddiayı reddediyoruz. Bu e-postanın veya içeriğinin veya içeriğinin bir kısmının yetkisiz açıklanması veya dağıtılması yasaktır. ______________________________________________ 21.08.2015 tarihli talebinizden (Gönderen:) bahseden e-posta: Bildiğiniz gibi, Haziran ayından beri Adorama'dan her iki Batis lensi için ön siparişim var ve bunların ne zaman sevk edileceğini öğrenmek istiyorum. Şu ana kadar iki aydan fazla sabırla bekliyorum ve herhangi bir haber almadım. Lütfen bilgi verin. Teşekkürler. [ ref:_00D20MWc0._50020p2XGz:ref