Uzaktan kumanda seçenekleri

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
949
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba, Sony kablosuz uzaktan benzeri (RMTDSLR2CE) olan bir cihazı uzun bir süredir kullanıyordum ancak son seyahatimde kaybettim. Şimdi A1 ve A7riv ile GÜVENİLİR bir şekilde çalışacak bir yedek bulmaya çalışıyorum. Fiziksel ya da bir uygulamada olsun. IEM'yi denedim ve kamera ayarlarını değiştirebiliyorum ancak deklanşörü indiremiyorum - bunun yerine açıkça başka işlevlerin çalıştığı görünmesine rağmen "bağlı değil" hatası alıyorum. Birkaç üçüncü taraf uygulamasını denedim (Camrote ve Monitor +) ve onlardan da pek memnun kalmadım. kimse güvenilir bir uygulama buldu mu (yani, söylendiği zaman deklanşörü indiren)? Yoksa başka bir fiziksel uzaktan mı satın almam daha iyi olur? Eğer fiziksel bir marka ise, Sony mi yoksa satış sonrası mı? Ve eğer Sony ise, RMTDSLR2 (şu anda yaklaşık 30 ABD doları - ilk satın aldığımda olduğundan çok daha ucuz) mu yoksa 80 ABD doları olan RMTP1BT mi? Teşekkürler - çok takdir edilecek. Hoş geldiniz, sevgili ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir görüntü göreceksiniz... Sadece buradan ücretsiz kaydolun - Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz!