Uzaktan kumanda seçenekleri

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
950
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba, bir süredir Sony kablosuz kumanda türünden (RMTDSLR2CE) ekteki fotoğraftaki benzer bir ürünü kullanıyordum fakat son seyahatte kaybettim. Şimdi A1 ve A7riv kameralarımla GÜVENİLİR bir şekilde çalışacak bir yedek bulmaya çalışıyorum. Fiziksel bir kumanda veya uygulama olabilir. IEM'i denedim ve kamera ayarlarını ayarlayabiliyorum ancak deklanşöre basamıyorum - bunun yerine bağlı olmadığına dair bir hata alıyorum, diğer işlevler çalışsa da. Birkaç üçüncü parti uygulama denedim (Camrote & Monitor +) ve onlardan da pek memnun kalmadım. Herhangi biri, istediğinizde (ilk denemede) deklanşörü çeken ve güvenilir bir uygulama buldu mu? Yoksa başka bir fiziksel kumanda almam mı daha iyi olur? Eğer fiziksel bir marka alırsam, Sony veya yedek parça mı tercih etmeliyim? Eğer Sony ise, şu anda yaklaşık 30 $ olan RMTDSLR2 mi (ilk aldığımda oldukça pahalıydı) yoksa 80 $ olan RMTP1BT mi? Teşekkürler - çok takdir edilir. Ziyaretçimiz olarak hoş geldiniz! Kayıtlı üye olarak burada bir resim göreceksiniz... Sadece buradan ücretsiz kaydolun - Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz!