Uzaktan kumanda seçenekleri

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
949
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba Herkes, Sony kablosuz uzaktan kumandamı bir süredir sahiptim, aşağıdaki fotoğrafta (RMTDSLR2CE) olan benzerinden bir tane ama son seyahatimde kaybettim. Şimdi A1 ve A7riv'le GÜVENİLİR bir şekilde çalışacak bir yedek arıyorum. Fiziksel ya da bir uygulamada olsun. IEM'yi denedim ve kamera ayarlarını ayarlayabiliyorum, ancak deklanşörü çalıştıramıyorum - başka işlevler çalıştığı için bağlı olduğu açıktır ama bağlı değil hata mesajı alıyorum. Birkaç üçüncü parti uygulama denedim (Camrote & Monitor +) ve onlardan da pek memnun kalmadım. Herhangi bir güvenilir uygulama bulan var mı (yani, size söylendiğinde deklanşörü çalıştırabilen)? Yoksa başka fiziksel bir uzaktan kumanda mı almam daha iyi olur? Eğer fiziksel bir marka ise, Sony veya satış sonrası mı? Ve eğer Sony ise, şu anda yaklaşık 30 ABD Doları olan RMTDSLR2 mi (ilk satın aldığımdan daha ucuz) yoksa 80 ABD Doları'na satılan RMTP1BT mi? Teşekkürler - şimdiden minnettarım. Hoş geldiniz, sayın ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim göreceksiniz... Sadece buradan ücretsiz olarak kaydolun – Yeni üyeleri daima memnuniyetle karşılıyoruz!