USB-C ve HDMI Portunu Aynı Anda Kullanamıyorum

enginkoray

Sony Alfa
Forum Üyesi
9 May 2023
1
0
1
Gövde
ZV-E10
Lens
SONY f3.5 16-50 OSS
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhabalar,
ZV-E10 cihazım için bir gimbal kullanıyorum. Gimbal tek başına gayet iyi çalışıyor tüm özellikleri kontrol edebiliyorum.
Fakat makine gimbala bağlıyken HDMI portunu kullanamıyor bir monitöre bağlayamıyorum ne yazık ki.
HDMI ile görüntü aktarımı oluyor ama sadece siyah bir ekran ile karşılaşıyorum. Sorun monitörde veya gimbalda değil. Uzaktan kontrol ayarını kapattığım zaman veya usb kablosunu makineden çıkardıktan sonra görüntü aktarımında hiçbir sorun olmuyor ancak takdir edersiniz ki bu sefer gimbal üzerinden herhangi bir kontrol sağlayamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba?

RosemaryRamos

Sony Alfa
Forum Üyesi
21 Tem 2023
1
0
1
Gövde
Sony A33
Lens
F3.5F5.6
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhabalar,
ZV-E10 cihazım için bir gimbal kullanıyorum. Gimbal tek başına gayet iyi çalışıyor tüm özellikleri kontrol edebiliyorum.
Fakat makine gimbala bağlıyken HDMI portunu kullanamıyor bir monitöre bağlayamıyorum ne yazık ki.
HDMI ile görüntü aktarımı oluyor ama sadece siyah bir ekran ile karşılaşıyorum. Sorun monitörde veya gimbalda değil. Uzaktan kontrol ayarını kapattığım zaman veya usb kablosunu makineden çıkardıktan sonra görüntü aktarımında hiçbir sorun olmuyor ancak takdir edersiniz ki bu sefer gimbal üzerinden herhangi bir kontrol sağlayamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba? Kendinize APK oyunları ve uygulamaları bulmak istiyorsanız, en güvenli ve ücretsiz olan Getmodnow web sitesine başvurabilirsiniz.
Gimbalınızın, Sony ZV-E10 modeliyle uyumlu olup olmadığını kontrol edin. Bazı gimbal modelleri sadece belirli kamera modelleriyle tam uyumlu olabilir.