Soru: Sony A7Sii - Yazılım Güncellemesinden Sonra Sorun | Kırmızı Işık

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
939
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba, Sony A7Sii makinemde v2.10 sürümünden v3.01'e güncelleme yapmaya çalıştım, Mac v10.15 kullanıyorum. Güncelleme sırasında, kamera ekranı siyah oldu ve arka alt sağ köşede kırmızı ışık yanmaya başladı. Bu durumun sürecin bir parçası olduğunu düşündüm. Başlamadan önce USB bağlantısının Toplu Depolama olarak ayarlandığından, pilin tam dolu olduğundan ve SD kartın çıkarıldığından emin oldum. Daha sonra diyalog penceresinde, kameranın güncellenemediğine dair bir uyarı aldım. Pencerede belirtilen adımları takip ettim, ancak laptop artık kamerasını tanımıyor; açılmıyor ya da kapanmıyor, sadece içinde pil olduğunda sürekli kırmızı ışık yanıyor. Pilleri değiştirdim, kamerada güç sıfırlaması yaptım ve laptopumu yeniden başlattım, ancak hiçbiri işe yaramıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler, Sabine

Merhaba, sevgili ziyaretçi! Kayıtlı bir üye olarak burada bir resim göreceksiniz... Sadece ücretsiz olarak buradan kaydolun - Her zaman yeni üyeleri memnuniyetle karşılıyoruz!