Sony’den PS Store’a Yeni İndirimler

Esat

A7 III
Yönetici
18 Kas 2019
356
95
28
İstanbul
Gövde
Sony A7 III
Gövde 2
Sony A6000
Lens
Zeiss 16-35mm f4
Lens 2
Zeiss 55mm f1.8
Lens 3
PK 28mm f2.8
Lens 4
PK 50mm f1.4
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
PlayStation Store üzerinde herkesin satın alabileceği kampanya gündemde. Bir sürü kaliteli oyun ve çeşitli eklentilerde güzel indirimler yapıldı. İşte haberimiz.

Playstation 5 tarafında esen kötü rüzgarlardan sonra Sony Avrupa tarafından Playstation Store üzerinde bugün itibariyle yeni kampanyalar başlatıldı. Başlatılan bu kampanya 2 hafta süre ile devam edecek. Bütün PS severler için erişilebilir durumda olan çok sayıda indirimli oyun sizlerle.

Yapılan kampanyalara baktığımızda gelen olarak oyunların çeşitli paketlerini içeriyor. Yani oyunu zaten satın almış olanlar bu paketler ile oyununa ek özellikler kazandırabilecek. Bu paketler premium, deluxe veya ultimate şeklinde adlandırılıyor. Bu paketler dışında Sony tarafından yapılan indirimlerde Shadow Warrior 2: 71TL’den satılıyor. Ayrıca Tekken 7 Rematch Edition: 71TL’den satılıyor.

Yapılan bu güzel kampanya 27 Mayıs 2021 tarihinde kapanacak. Tüm oyunların listesini Playstation Store üzerinde buradan görebilirsiniz. İşte bazı oyun indirimleri:

Devamı: Sony’den PS Store’a Yeni İndirimler
 
Üst