Sony’den PS Store’a Yeni İndirimler

Esat

A7 III
Yönetici
Katılım
18 Kas 2019
Mesaj Sayısı
313
Beğeni Sayısı
90
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
PlayStation Store üzerinde herkesin satın alabileceği kampanya gündemde. Bir sürü kaliteli oyun ve çeşitli eklentilerde güzel indirimler yapıldı. İşte haberimiz.

Playstation 5 tarafında esen kötü rüzgarlardan sonra Sony Avrupa tarafından Playstation Store üzerinde bugün itibariyle yeni kampanyalar başlatıldı. Başlatılan bu kampanya 2 hafta süre ile devam edecek. Bütün PS severler için erişilebilir durumda olan çok sayıda indirimli oyun sizlerle.

Yapılan kampanyalara baktığımızda gelen olarak oyunların çeşitli paketlerini içeriyor. Yani oyunu zaten satın almış olanlar bu paketler ile oyununa ek özellikler kazandırabilecek. Bu paketler premium, deluxe veya ultimate şeklinde adlandırılıyor. Bu paketler dışında Sony tarafından yapılan indirimlerde Shadow Warrior 2: 71TL’den satılıyor. Ayrıca Tekken 7 Rematch Edition: 71TL’den satılıyor.

Yapılan bu güzel kampanya 27 Mayıs 2021 tarihinde kapanacak. Tüm oyunların listesini Playstation Store üzerinde buradan görebilirsiniz. İşte bazı oyun indirimleri:

Devamı: Sony’den PS Store’a Yeni İndirimler
 
Yan Paneli Kapat
Üst