Sony Uzatılmış Koruma Planı için yardıma ihtiyaç var, kamera için

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
1,027
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba herkese, Bu forumda Sony fotoğraf makinesi için Sony uzatılmış garantisini satın alan var mı diye merak ediyorum. 2020 yılında Sony alpha7R IV'üm vardı. Sony'den Sony Koruma planlarının 1 yıllık üretici garantisinin bitimine yakın gönderilen e-postaların ardından, 2021 yılında 3 yıllık Protect Plus'ı satın aldım. Son zamanlarda kamerayı temizlemek istedim ancak Protect Plus planına uygun olmadığımı, planın kamerayı satın alma tarihinden itibaren 90 gün içinde satın alınması gerektiğini öğrendim. Servis ekibi e-postama çeşitli uydurma nedenlerle cevap verdi ve hizmet talebimi reddetti. Görüşlerinizi ve önerilerinizi lütfen paylaşın. Teşekkürler ve yardımlarınız için çok minnettarım. Eğer buraya böyle bir yazı göndermemem gerektiğini düşünüyorsanız özür dilerim. Bana yardım edebileceğim iyi bir yer önerir misiniz? Ancak bu durumun uzatılmış koruma planına dikkat etmek isteyen diğer Sony kamera kullanıcılarına yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Çok teşekkür ederim. Sony'den e-posta .pdf