Sony promosyon tekliflerine dikkat edin

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
1,000
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Sony kampanyaları Sony hayranı olarak, en son kampanyadan tamamen aldatılmış hissediyorum, öncelikle daha büyük teşvikin Sony'den doğrudan alım yapmak olduğu - diğer Sony tüketici deneyimi başarısız hale gelirken ve Sony stok ve tanıtımı yapan perakendecilere karşı bir tokat anlamına geliyor. İlk olarak, 100 dolarlık bonus hediye karta sahip olmak için Sony'nin var olmayan bağlantılarını takip etmek zorundasınız - Sony kendileri tarafından onaylandı. Sonra müşteri sonrası satış hizmetlerinden geçmek zorunda kalıyorsunuz ve promosyon ekibinin kartı göndermeyi kabul etmesini beklemek zorundasınız. Kart geldiğinde, yine var olmayan bir bağlantı üzerinden etkinleştirmeniz gerekiyor - şaşırtıcı bir şekilde, Sony kampanya sitesi, artık indirme işlemlerinin mümkün olmadığını belirtiyor. Yeni kameranızı aldığınızda, yanında 25 dolarlık Sony hediye çeki de geliyor ancak şaşırtıcı bir şekilde 3 ay geçmiş. Sadece iki açıklama olabilir - tam bir beceriksizlik ya da birileri gerçekte yapılmayan teşvikler sunarak prim alıyor - bu planı kuran satış yöneticisine prim! Benim bakış açımdan ve deneyimlerimden, Sony'nin burada büyük resmi göz ardı ettiği ve müşterilerine hor gördüğü anlaşılıyor, ancak nasıl bilebilirim ki sadece sadık bir müşteriyim pazar araştırmacısı değilim. Sony - kazandınız - indirimlerinizi saklayın, gerçekte indirim yapılamayacak kadar komik olan indirimler için pazarlama ekibinize prim ödeyin ve ben son Sony ürünümün tadını çıkaracağım. Harika ürünler yalnızca dayanıklı değildir! Dean