Sony Alfa Forum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sailormoon

Alfa Kullanıcısı
Editör
24 Mar 2020
39
30
22
İstanbul
Gövde
Sony A7 M2
Lens
Zeiss 55mm f1.8
Teknoloji çağımızın dahice buluşlarından biri olan Sony markası, Fotoğrafçılık ile uğraşanların ilgi odağı olmuş durumda. Bizler de Sony Alfa forum sitemizde tüm fotoğraf severleri bir araya getirerek Sony markasına ayrıntılı yer vermeyi görev edindik. Sitemiz de Sony ile alakalı A’dan Z’ye her şey ayrıntılı işlenmiştir.

Sadece profesyonel olarak değil hobi olarak da ilgilenen fotoğraf severler için Sony Alfa forum sitemiz, her geçen gün katılımcılarının artmasıyla kocaman bir aile oluyor. Ailemizde fotoğraf dışında soru sormak için de ayrılan bir bölümümüz var. Teknolojiyle yakından ilgilenen herkes bir konu paylaşıp bilgi alışverişinde bulunabilir. Bu yazıyı okuyorsan sen de hemen ana sayfamızdan kayıt olarak veya ziyaretçi girişi yaparak yorumlarını bırakabilirsin.

Site yöneticimiz ve çalışanlarımız da teknolojiyle ve Sony harikalarıyla yakından ilgilenen profesyonel fotoğrafçılardır. Yabancı dil bilgileri de üst düzey olup yeni çıkan makineler veya lensler ile ilgili ilk bilgilerin çevirisini Türkiye’ye aktarma hızında da oldukça başarılılar. Onlara 7/24 ulaşabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sony Alfa Forum sitemizde fotoğrafçılık ile alakalı birçok programa da yer verdik. Fotoğrafçılık ile ilgilenenleri çoğu Photoshop ile de ilgilenmektedir. Photoshop konusuna ayrıca yer vererek sıkıntılarınızı gidermeye çalıştık. Net görüntüler ve video destekleriyle Photsshop’u kolayca öğrenebilirsiniz. Tüm bu hizmetler ve daha fazlası ücretsiz bir şekilde ayağınıza gelmiş durumda. Bence bunu bir an önce değerlendirmeye başlamalısınız.

Ben fotoğraf çekmeye yeni başladım. Ne yapmam gerekir? gibi soruların da en güzel yanıtlarını sitemiz de bulabilirsiniz. En yeni fotoğrafçılarla en profesyonelleri bir araya getiren sitemiz, sabırla çalışan birçok gönüllüden oluşuyor. Forum sitemizde yeni başlayanlara da yer ayırdık. Biraz incelerseniz kendiniz için kocaman bir alan bulabilirsiniz. Fotoğrafçılıkla alakalı ihtiyaç duyduğunuz her sorunun yanıtını Sony Alfa Forum sitemizde bulabilirsiniz.

Sony fotoğraf makinelerine ayrılmış kocaman bir alanımız da mevcut. Her birini ayrı ayrı başlıklar altında anlatmaya ve en iyiyi göstermeye çalıştık. Sony hakkında en güncel haberlere yer veren sitemiz, gördüğünüz gibi tüm fotoğrafçıları da bir araya getirerek onlara her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Sizler de fotoğrafçılıkla uzaktan veya yakından bir şekilde ilgileniyorsanız sitemizdeki bilgilerden muhakkak faydalanın. Şimdiden iyi eğlenceler ve kolay gelsin diyorum.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst