Sony A7Sii - Yazılım Güncellemesinden Sonra Sorun | Kırmızı ışık

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
950
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba, Sony A7Sii kamerasındaki yazılım güncellemesini yapmaya çalıştım. v2.10 sürümünden v3.01 sürümüne Mac v10.15 üzerinde güncelleme denedim. Güncelleme sırasında kamera ekranı siyah oldu ve arka sağ alt köşedeki kırmızı ışık yanmaya başladı. Bu durumun güncelleme sürecinin bir parçası olduğunu düşündüm. Başlamadan önce USB bağlantısının Kitlesel Depolama olarak ayarlandığından, pilin tam dolu olduğundan ve SD kartın çıkarıldığından emin oldum. Ardından diyalog penceresinde kameranın güncellenemediği bilgisini aldım. Pencerede belirtilen adımları takip ettim, ancak laptop artık kamerasını tanımıyor; kamera ne açılıyor ne kapanıyor, sadece içinde pil olduğunda sabit kırmızı ışık yanıyor. Pilleri değiştirdim, kamerada güç sıfırlaması yaptım ve laptopumu yeniden başlattım, ancak hiçbiri işe yaramıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler, Sabine Hoş geldiniz, değerli ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim göreceksiniz... Sadece ücretsiz olarak buradan kaydolun – Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz!