Sony a7 III için Düşük Işıkta Portreler için En İyi Lens Hangisi??

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
1,017
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba herkese, Bir süredir Sony a7 III 'ümü kullanıyorum, genellikle dış mekan portreleri için ama düşük ışıklı fotoğraflarıma iyileştirmek istiyorum. Genellikle akşam etkinlikleri ve kapalı mekanlar gibi loş ışıklı ortamlarda çekim yapıyorum ve bu için yatırım yapılacak en iyi lensi bulmaya çalışıyorum. Şu anda Sony 28-70mm f/3.5-5.6 lensim var; ancak, özellikle daha hızlı otomatik odaklama ve yüksek ISO'ya çıkartmadan daha net sonuçları istediğimde düşük ışıklı ortamlarda zorlandığını buluyorum. Bu nedenle ya sabit odak uzaklığına sahip bir lensi ya da daha düşük f-stop değerine sahip bir zoom lensi düşünüyorum. 85mm f/1.4 lens hakkında iyi şeyler duydum; ama ayrıca, kalite ve fiyat dengesini göz önünde bulundurarak düşünebileceğim başka seçeneklerin olup olmadığını da merak ediyorum: Sony a7 III üzerinde düşük ışıklı portre çekimlerinde deneyimi olan insanların önerilerine açığım. Sizden çalıştığınız ve memnun kaldığınız lensler hakkındaki düşüncelerinizi duymak isterim: Şimdiden teşekkürler... İyi dileklerimle, Mitchel Johnsons.