SONY a6000 için bir Dizüstü Bilgisayarı'nı Alan Monitör olarak Kullanma

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
954
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba, HP dizüstü bilgisayarımı Sony a6000 kameram için bir saha monitörü olarak kullanmak istiyorum. Safça, bir mikro HDMI'dan tam HDMI'ya ve DisplayPort adaptörüne ihtiyacım olduğunu düşündüm. Ne yazık ki, HP DisplayPort'ları genellikle çıkış için olup giriş gerektirmiyor. Bir yakalama kartı (HDMI'dan USB'ye) kameranın kaydettiği görüntüyü dizüstü bilgisayar ekranına yansıtabilir. Ancak bu kayıt için değil. Sadece dizüstü bilgisayarın bir saha monitörü olarak hareket etmesini istiyorum. Uzaktan deklanşör serbest bırakma için kullanılan USB'yi kamerada kullanamam. İmage Edge Webcam yazılımı bulunmaktadır. Ancak bu a6000'ü desteklemez ve zaten aradığım saha monitörü çözümü değil. Kameranın mikro HDMI'sinin HP dizüstü bilgisayara bağlanıp kamera ekranını görüntülemesinin bir yolunun olması gerektiğini düşünüyorum. Ancak nasıl? Artık pes etmek üzereyim. Belki gözden kaçırdığım bir çözüm var mı? Saygılarımla, Emrys