Sony 50mm f/1.8 için firmware güncellemesi yapıldı, sürüm 03.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
971
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Youtube kanalım ParadiseBizz için bir video incelemesi için Sony 50mm f/1.8 lensi satın aldım. Şu anda fiyatı 199 ile 240 dolar arasında değişiyor, bu yüzden gerçekten çok pahalı değil. Kameramın menüsünde (araçlar sayfa 6 >> sürüm) hangi yazılımın yüklü olduğunu kontrol ettim ve en son yazılım sürümü 3'ün zaten uygulandığını gördüm. Eğer en son yazılıma sahip değilseniz, kolayca güncelleyebilirsiniz: https://www.sony.com/electronics/support/lenses-e-mount-lenses/sel50f18f Yeni yazılım ile odaklama TAM KIRIK, hızlı ve kesin. Asla bir kareyi kaçırmadım. Hatta video modunda çok iyi ve güvenilir. Video modunda tek sorun: AF motoru çok gürültülü, harici bir mikrofon kullanmanız gerekir. Ancak genel olarak, bu fiyat aralığındaki bir lens için oldukça etkileyici. Hoş geldiniz, sevgili ziyaretçi! Kayıtlı bir üye olarak burada bir görüntü göreceksiniz... Sadece ücretsiz olarak buradan kaydolun - Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz! Düzenleme tarihi: 18 Eylül 2021, Difi