Sony 50mm f/1.8, firmware güncellemesi yapıldıktan sonra 03 sürümüne yükseldi.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
982
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Sony 50mm f/1.8 lensi youtube kanalım ParadiseBizz için bir video incelemesi için satın aldım. Şu anda 199 ile 240 dolar arasında satılıyor, bu yüzden gerçekten bankayı zorlamıyor. Kameramın menüsünde (araçlar sayfa 6 >> sürüm) hangi işletim sistemine sahip olduğunu kontrol ettim ve en son 3. sürümün yüklendiğini gördüm. Eğer en son işletim sistemine sahip değilseniz, güncellemesi kolay: https://www.sony.com/electronics/support/lenses-e-mount-lenses/sel50f18f Yeni işletim sistemiyle netlik SPOT ON (çok iyi), hızlı ve doğru. Asla bir kareyi kaçırmadım. Video modunda bile çok iyi ve güvenilir. Tek sorun video modunda: AF motoru çok gürültülü, dış mikrofon kullanmanız gerekebilir. Fakat genel olarak, bu fiyat noktasındaki bir lens için çok etkileyici. Hoş geldiniz, sevgili ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim görebilirsiniz… Sadece buradan ücretsiz kaydolun – Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz! Difi tarafından 18 Eylül 2021 tarihinde düzenlendi.