Sony 28mm f/2 -- Bol Miktarda Görüntü Örneğiyle Genişletilmiş İnceleme

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
2,205
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba dostlar, Sony 28mm f/2 objektifimi birkaç hafta önce aldım ve bu küçük lensle fotoğraf çekmeyi gerçekten keyifli buldum. Artılar: - Biraz durdurarak çok keskin. - Harika kompakt boyut - Çok hafif - Uygun fiyat - Bir güneşlik içeriyor (isim vermeden söylemeliyim ki bazı rakipleri yapmıyor...) Eksiler: - Biraz bozulma - Geniş açıkken daha keskin olabilirdi. Sokak fotoğrafçılığı için harika olduğunu keşfediyorum. 55mm f/1.8'in beni tam anlamıyla şaşırtmadığını fark ettim. Daha çok iş adamının "işini hallet" lensi gibi. 35mm f/2.8'in daha iyi optiklere sahip olabileceği ve daha hafif olabileceği doğru olabilir, ancak paraya göre 28mm f/2 harika bir tercih. Tebrikler Sony! Umarım 90mm makroyu alabilmek için biriktirebilirim. İşte bazı örnek fotoğraflar: (tam incelememde onlarca resim var) Hoş geldiniz, sevgili ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim göreceksiniz... Sadece ücretsiz üye olun – Yeni üyeleri her zaman karşılamaktan mutluluk duyarız! Tam incelememi okumak için tıklayın.