Sigma Başkanı İle Röportaj

Esat

A7 III
Yönetici
18 Kas 2019
361
96
28
İstanbul
Gövde
Sony A7 III
Gövde 2
Sony A6000
Lens
Zeiss 16-35mm f4
Lens 2
Zeiss 55mm f1.8
Lens 3
PK 28mm f2.8
Lens 4
PK 50mm f1.4
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.

Sigma: Rakiplerimizin sahip olmadığı lensleri piyasaya sürmeye devam edeceğiz


Japon haber portalı Phileweb için Sigma Başkanı Kazuto Yamaki ile bir röportaj çevrimiçi olarak yayınlandı. Bu röportajda, şirket başkanı, Sigma'nın rakiplerinde benzeri olmayanlar da dahil olmak üzere uygun fiyatlı lenslerin piyasaya sürülmesine öncelik verdiğini söyledi. Bu nedenle, muhtemelen F / 1.8 diyafram açıklığına sahip bir dizi mevcut zum ve telefoto lensi ima ediyor .

"Diğer şirketler tarafından taklit edilmeyecek benzersiz lensler geliştirmeye devam edeceğiz. Gelecekte yeni Sigma ürünlerini dört gözle beklemenizi istiyorum ”dedi Bay Yamaki.

Ayrıca Sigma Başkanı Kazuto Yamaki, Sigma'nın aynasız kameralar için kompakt lenslerin oluşturulmasına öncelik verdiğini söyledi. aynasız kameralar, tam çerçeve sensöre sahip olsalar bile, orijinal olarak kompakt olacak şekilde tasarlandı.

Aynı zamanda, Sigma görüntülerin yüksek kalitesinin zarar görmemesi için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışacaktır. Ayrıca Kazuto Yamaki, şirketin ürünlerinin çevrimiçi tanıtımına odaklanacağını söyledi. özellikle dünyadaki son olaylar nedeniyle çevrimiçi gelecek için.

Lensler konusunda şirket, Sigma'da aynasız lenslerini oluştururken her zaman yüksek kalite ve optik çözünürlüğü ön planda tuttuklarını söyledi.

Ayrıca Bay Kazuto Yamaki, Sigma'nın bugün büyük üreticilerin karşılayamayacağı çeşitli odak uzunluklarına sahip çeşitli lenslerin piyasaya sürülmesini deneyebilecek tek şirket olduğunu söyledi. Üstelik şirket, başarısızlık riski olsa bile bunu yapmaya hazır, çünkü Bay Kazuto'nun da emin olduğu gibi, tüketicilerin ve gelişen piyasanın onlardan beklediği şey bu.

Sigma'nın gelecekte ne tür lensler sunacağı henüz açıklanmadı.

Şirketin en son ürünlerinin, L ve E mount'lı (L: Leica, Panasonic, Sigma ve Sony E) aynasız fotoğraf makineleri için yakın zamanda piyasaya sürülen Sigma 35mm F / 1.4 DG DN Art lens olduğunu hatırlatmama izin verin .
 

Benzer konular

Üst