Sigma 100-400 mm lensi A7III için MC-11 adaptör ile

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
2,117
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba. Ben dış mekan fotoğrafçılığı yapıyorum; manzara, doğa, vahşi yaşam çekimleri yapıyorum. Son zamanlarda Canon 80D'den Sony A7III 'e geçtim. İki farklı lens arasında kararsızım ve yardımınıza ihtiyacım var. Öncelikle Sigma'nın Canon EF için 100-400mm f/5.6.3 DG OS HSM Contemporary Lens ve Sigma MC-11 montaj dönüştürücüsünü çiftleyebileceği bir seçenek düşünüyorum. Fakat genelde alışveriş yaptığım yerlerde stokta olmadığını ve ne zaman geleceği konusunda bilgi sahibi olamadıklarını öğrendim. Bu lensin yenilenmiş bir versiyonunu buldum ancak yenilenmiş ürün almaktan çekiniyorum. Ayrıca düşündüğüm başka bir seçenek de aynı Sigma MC-11 adaptör ile birlikte Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM lensi. Doğal olarak Sony 100-400mm lensini kesinlikle alacak durumda değilim. Ah, keşke alabilsem. Sizlerin herhangi bir önerisi var mı? Ben profesyonel biri değilim ancak fotoğrafçılığı ve özellikle dış mekan çekimlerini seviyorum. Zaman ayırdığınız için çok teşekkürler.