SAR: Yakında birçok Sony ve Sigma dedikodusu geliyor

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
966
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
...3-4 hafta içinde duyurularla! Alıntı Sevgili SAR okuyucuları, Bu hafta kısa bir mola yaptım çünkü ailem ve arkadaşlarımla Alpler'de yürüyüşe çıktım. Ancak bu benim son kısa mola olacak, çünkü Sony'nin Ağustos ayının ikinci yarısında ve Sigma'nın Eylül başlarında bir duyuru yapacağına dair birkaç doğrulama aldım. Ayrıca yakında bahsedeceğim tamamen farklı bir konu var: Aynasız dünyasında büyük bir sarsıntının olasılığı. Bu, genellikle alışık olduğumuz şirketlerden "haberler" ve bununla ilgili bir youtube videosu yayınlayacağım kanalımda gelecek hafta (abone olun!). Yorumlarda ne olabileceğini tahmin etmekte özgürsünüz SAR'da ilginç tahminler var. Sony'nin, Araştırma ve Geliştirme departmanında zorluk çeken OM'yi satın alacağını ileri sürüyorum. Bir kişi Canon'un sensör bölümünü terk edip Sony ile anlaşacağını öne sürüyor, bu da R1 duyurusundan sonra mantıklı olurdu. Sizce ne olacak? Büyük sarsıntı ne olacak? Bu hafta kısa bir mola yaptım: Ancak yakında birçok Sony ve Sigma dedikodusu gelecek...3-4 hafta içinde duyurularla! - sonyalpharumors 2 Ağustos'ta Cameratose tarafından düzenlenmiştir".