SanDisk Extreme Pro SD Kart için kurtarma önerisi aranıyor. A7ii ile kullanıldı, ancak şu anda DCIM ve MP_ROOT klasörleri kayıp.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
1,000
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Tatilde yeni bir SD Extreme Pro kart (128GB) ile iki gün fotoğraf çektim. Fotoğrafları kameradan görüntüleyebildim, ancak kartı çıkarıp iPad'deki Lightroom'a aktarmaya çalıştığımda kartı tanımadı. Kartı tekrar kameraya taktığımda artık fotoğrafları göremedim. Kartı kenara koydum ve eve döndüğümde bir kurtarma programı çalıştırmayı umdum. Birkaç denemede bulundum (Recoverit, Disk Drill, RescuePro) ancak şimdiye kadar başarılı olamadım. DCIM klasörünün kaybolduğu görünüyor. MP_Root klasörü de öyle. Görebildiğim klasörlerin ekran görüntüsü ekte bulunmaktadır. Fikirleriniz veya önerileriniz varsa büyük bir memnuniyetle karşılanacaktır. Teşekkür ederim. Hoş geldiniz, değerli ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim görebilirsiniz... Basitçe ücretsiz olarak buradan kaydolun - Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz!