SanDisk Extreme Pro SD Kart için kurtarma önerileri arıyorum. A7ii ile kullanıldı, ancak şu anda DCIM ve MP_ROOT klasörleri kayıp.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
986
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Tatilde yeni bir SD Extreme Pro kart (128GB) ile iki gün fotoğraf çektim. Fotoğrafları kameradan görebiliyordum, ancak kartı çıkarıp iPad'imde Lightroom'a aktarmaya çalıştığımda kartı tanıyamadı. Kartı tekrar kameraya taktığımda artık fotoğrafları göremedim. Eve dönüp kurtarma programı çalıştırmayı umarak kartı kenara koydum. Birkaç deneme yaptım (Recoverit, Disk Drill, RescuePro) ancak şimdiye kadar hiçbir başarı elde edemedim. DCIM klasörünün ve MP_Root klasörünün yok olduğu görünüyor. Görebildiğim klasörlerin ekran görüntüsü ekli. Herhangi bir fikir veya öneri büyük bir memnuniyetle karşılanacaktır. Teşekkür ederim. Hoş geldiniz, değerli ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim görebilirsiniz… Basitçe ücretsiz olarak buradan kaydolun – Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz!