Profesyonel" İncelemeler

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
975
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Bu sitedeki konuşmalara katılan ve kitap, dergi ve çevrimiçi kaynaklarda okuduklarımdan yola çıkarak birçok hata yapan birisi olarak, benim gibi durumda olan insanlara yardımcı olabilecek birkaç gözlemim var. 1. İncelemeler genellikle incelemenin tarihini belirtmez (özellikle çevrimiçi olanlar) Bu forumdaki diğer katkıda bulunanlar da belirttiği gibi, teknoloji devam eder, bu nedenle incelendiği zaman en iyi olan bir lens (örneğin) okuduğunuz zamana kadar yerine düşmüş olabilir. Bir ekipman parçası yükseltildiğinde veya yerine geçtiğinde, incelemecilerin eski sürümün o zamanki derecesini ve yeni sürüme karşı nasıl derecelendirileceğini göstermeleri harika olurdu. 2. Birçok inceleme kitini başka bir sistemle karşılaştırır - Bu, birçok sistem kullanan profesyoneller için ilginç olabilir ve diğerlerini geçici olarak ilgilendirebilir, ancak Sony sistemine sahip olan insanların bir lensin Canon veya Nikon karşılığıyla karşılaştırılmasını duyması, çoğumuz için ilgisizdir! 3. Herhangi biri lens içinde kaç grup ve kaç eleman olduğunu anlar veya umursar mı? Bir şeylerin nasıl çalıştığını bilmek isterim ama bir incelemeden ne istediğim, o şeyin ne kadar iyi çalıştığıdır. Neyse, yeterince şikayet ettim, şimdi fotoğraf çekmeye gidiyorum!