Kamera için Sony Uzatılmış Koruma Planı için yardım gerekiyor

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
1,017
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba herkese, Bu forumda herhangi birinizin Sony fotoğraf makinesi için Sony genişletilmiş garantiyi satın aldığını merak ediyorum. 2020 yılında bir Sony alpha7R IV'üm vardı. Sony'den Sony Koruma planlarının 1 yıllık üretici garantisinin sonuna yakın e-postalar aldıktan sonra, 2021 yılında 3 yıl Koruma Plus'ı satın aldım. Yakın zamanda fotoğraf makinesini temizlemek istedim ancak kamerayı satın almadan sonraki 90 gün içinde satın alınması gereken Koruma Plus planı için uygun olmadığımı söylendi. Hizmet ekibi e-postama uydurma birkaç nedenle cevap verdi ve hizmet talebimi reddetti. Lütfen düşüncelerinizi ve önerilerinizi paylaşın. Teşekkür ederim ve yardımlarınızı çok takdir ediyorum. Eğer bunu burada yayınlamamam gerektiğini düşünüyorsanız özür dilerim. Yardım aramak için uygun bir yer önerir misiniz? Ancak diğer Sony kamera kullanıcılarının genişletilmiş koruma planı konusunda dikkatli olmalarına yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Çok teşekkür ederim. Sony'den Gelen E-posta .pdf