James Fox" olarak açıklandı.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
950
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Selam arkadaşlar! Bir gece kulübünde bazı DJ'ler için çekim yaptım geçenlerde. Çekimleri gözden geçirirken çoğu klipte bu belirgin siyah çizgileri fark ettim. Işıkların farklı frekanslardan kaynaklandığını düşündüm. Ancak çizgiler yukarı veya aşağı hareket etmiyor; sadece sabit duruyorlar. Titreşim ya da kayan çizgiler beklerdim - ama bu ikisini de yapmıyorlar. Daha önce bu sorunla karşılaştım, bunu fresnel ışıklarla ilgili olduğunu tespit etmiştim. O zamanlar, deklanşör hızını değiştirdim, FPS'yi ve hatta PAL'den NTS'ye geçtim, ancak çizgileri tamamen ortadan kaldırmadı. Bu konuyu açıklayabilecek biri var mı, ya da daha önce aynı sorunu yaşayan var mı? Sony A6300 ve 50mm lens ile, 100P 50M'de PAL, ISO 800, 1/200 deklanşör ve F1.8 diyafram açıklığı ile çekim yapıyordum. Teşekkürler! Hoş geldiniz, değerli ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim göreceksiniz... Basitçe ücretsiz olarak buradan kayıt olun - Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılıyoruz!