Hangi tripodu almalıyım?

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
989
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Yakın zamanda kullanılmış bir Vanguard Alta Pro 2+ karbon fiber tripod ve GH-300T tabanca kavrama başlığı satın aldım. Top, gerginliği yüksekse baş parmağı kilitlemek gerçekten zor oluyor. Bu yüzden ürünü iade ediyorum (ayrıca baş parmak kilidinin lastiği de çıktı). Sorum, bunun işlemesinin gerçekten bu kadar zor olup olmadığı ile ilgili. Vanguard ALTA PRO 2+ 263AGH Alüminyum Tripod ve GH-100 tabanca kavrama başlığına bakıyorum. O da aynı sorunu yaşatacak mı (yeni, kullanılmamış)? Diğer seçenek olarak Manfrotto MT190CXPRO4 Karbon Fiber Tripod ve 322RC2 tabanca kavrama başlığı üzerinde duruyorum. Hangisi daha iyi çalışır? Vanguard'daki çift yuva düzenini seviyorum ancak baş parmak kilidi konusunda endişeliyim. Garip olan şey, orijinal GH-100'ün basitçe topu hareket ettirmek için bir düğmesinin olmasıydı - neden değiştirdiklerini anlamıyorum. Tabanca tutma nedenim, çevrimiçi listelemek için ürünleri fotoğraflarken kamera pozisyonunu birkaç kez değiştirmem gerektiğinden hızlı ayarlamaya ihtiyacım olması. İki tripodun bağlantıları aşağıda yer almaktadır. B&H aracılığıyla satın alacağım, çünkü kredi kartlarına sahibim, böylece 6 ay aynı anda ödeme yapabilirim. Ne düşündüğünüzü bana bildirin. Şimdiden teşekkür ederim. Bağlantılar: (Vanguard ALT PRO 2+ 263AGH) ve (Manfrotto MT190CXPRO4 Karbon Fiber)