Gerçek dünya çekimleri için 24-240 FE ile yürüyüşe çıktık.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
2,252
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Daha A7II ve 24-240FE'yi almamın üzerinden geçen süre boyunca hava berbattı! Sonunda, güzel bir gün, aslında mükemmel bir gün yapmak ve yürüyüşe çıkmak, fotoğraf çekmek için. Hedeflerle oynamak ve test etmek sizi ancak o kadar uzağa götürür, ancak benim için gerçekten önemli olan lensin yapması gerekeni yaparken performansının nasıl olduğudur. Tüm bunlarla birlikte sabahın erken saatlerinde A7II ve 24-240FE'yi Brazos Bend State Parkı'na götürmeye karar verdim ve tutkumu beslemek için ne bulabileceğimi görmeye karar verdim ve hayvanlar çok aktif oldukları için oldukça başarılı oldum. Aslında bazıları biraz fazla aktifti benim için! Ben ve eşim her zamanki gibi harika zaman geçirdik ve yaklaşık 6 mil yürüdük. İşte işlenmiş resimlerin bir bağlantısı, onlara pek bir şey yapmadım ama biraz keskinleştirme, netlik ve daha fazlasını ekledim. Unutmayın, bu, hamdan düz resim testi değil ama genellikle çekmeyi sevdiğim türden fotoğraflar. Aslında, genellikle vahşi yaşam için daha uzun camlı Sony A-Mount sistemlerimle çekim yapacaktım ama bu çok eğlenceliydi ve umarım tatil veya seyahat sırasında götüreceğim şey buydu. İşte buradalar ve ayrıca, profesyonel bir fotoğrafçı değilim ve olmadığımı iddia etmiyorum ama her zaman öğreniyorum. https://www.flickr.com/photos/96135416@N06/sets/72157649287623154/ Ken