Bilgisayar Uzaktan Bağlantı Yapılamıyor

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
952
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba, Sony a6300 fotoğraf makinesimi Mac Book Pro'ya Sony Remote yazılımını kullanarak bir web kameraya dönüştürmeye çalışıyorum. Kamerayı tanıyor gibi görünüyor ancak bağlanmıyor. Görünüşe göre, 'Bağlanıyor... USB' döngüsünde sıkışıp kalmış gibi, saatlerce bıraktığımda bile aynı durum devam ediyor. Kamera ayarlarında USB bağlantı seçeneğini PC Bağlantı olarak kullanıyorum ve kamerayla birlikte sağlanan Sony USB tip B kablosunu kullanıyorum. Şimdiye kadar aşağıdakileri denedim; 1. Başka bir USB tip B kablosu kullanma (kamera tanınıyor ancak bağlanmıyor - ekran görüntülerine bakın) 2. Kamerayı fabrika ayarlarına sıfırladım 3. Sony Image Edge yazılımını kaldırıp tekrar yükledim 4. Mac ve kamerayı birkaç kez yeniden başlattım Çözüm bulmakta gerçekten zorlanıyorum! Başka fikri olan var mı? Teşekkür ederim :) Hoş geldiniz, sevgili ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim göreceksiniz... Basitçe buradan ücretsiz kaydolun - Yeni üyeleri her zaman memnuniyetle karşılarız!