Belki SONY Zeiss için iyi bir lens kaynağı olabilir.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
2,232
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
SONY/Zeiss lenslerinin birçok incelemesini okudum ve kopyadan kopyaya değişkenliğin Nikon/Canon'a kıyasla çok daha geniş olduğunu gördüm. Lensrentals.com, her YENİ lensi kiralık döngüsüne almadan önce oldukça detaylı şekilde test eder. LR, kendi tutarlılık kriterlerini karşılamayan lensleri iade eder. Ayrıca, her kiralama arasında lensler kontrol edilir, vb. Birkaç döngüden sonra tekrar kontrol edilen lensler Lensauthority aracılığıyla satılır. Yani demek istediğim, Lensrental/Lensauthority'nin bu lensleri satın almak için iyi bir yer olabileceğidir ve iyi bir kopya alabilme şansınız daha yüksek olabilir. Forumlarda bazı Sony kullanıcılarının, yeni yerel lensler satın alırken kötü bir kopya almak ve birkaç kez iade etmekten sıkıldıklarını okudum (Bu Nikon/Canon ile de yaşanır...ama o kadar sık değil). Sadece bir düşünce. LR'den birçok kez kiralama yaptım ve lensler her zaman harika durumda oluyor. Aslında bir lens kiralayabilir ve kiraladığınızı satın almanıza izin verirler.