Ayarları kaydetme / Uzaktan kumanda / HDMI temiz çıkış

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
1,017
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba, bu foruma yeni katıldım ve cevabımı bulmak için birkaç konuyu incelemek için önce arama seçeneğini kullandım. Sony A6400 ve SIGMA 16 mm F1.4 DC DN lensi kullanıyorum. Kamera, teleprompterin arkasına monte edilmiş olduğundan arkadan gerçekten ulaşmak zor. Kamera, HDMI aracılığıyla Atem Mini Pro'ya bağlı. Kamera için güç, 230 V güç adaptörüne bağlı sahte bir pil ile sağlanıyor. Her akşam prize bağlı gücü kapatıyorum, böylece adaptör ve kameranın artık gücü kalmıyor. Kamera şu şekilde ayarlanmış durumda: film simgesi. Ve her sabah, farklı açılarda kendimi hareket ettirerek aşağıdaki ayarları tekrar değiştiriyorum: - ISO, Otomatik olarak ayarlanmıştır - Deklanşör: 1/50 - Aydınlatmayı +1.3'e yükseltiyorum - Menüde, HDMI çıkışını temiz bir şekilde (menü olmadan) göstermek için değişiklik yapıyorum. Ve her sabah bu ayarları tekrar yapmak zorundayım. Kameraya arkadan kolayca ulaşabilseydim sorun olmazdı, ama durum öyle değil. Bu ayarları yapmak ve/veya kaydederek tekrar kullanabilmek için daha iyi bir yol var mı? Ayrıca, bu ayarları uzaktan kontrol etmenin bir yolunu arıyordum, ancak Imaging Edge Mobile uygulamasıyla değiştirilebilecek ayarlar sınırlı. Lütfen, kurulumumu en iyi şekilde çalışır duruma getirmeme yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler. Alex