A99ii Güncellemesi

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
999
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
İlginç bir güncelleme! Dün, GAS (Gear Acquisition Syndrome) tarafından yönlendirilerek, Sony Pictures Stüdyoları'ndaki Sony Mağazası'nı ziyaret ettim. Fotoğrafları buradan görebilirsiniz: https://www.facebook.com/media/set/...073741834.100003793952479&type=1&l=5be36c2bde A7Rii almaya niyetlenmiştim ama stokta yoktu. Bir mağaza çalışanına A6100'ün ne zaman geleceğini sordum ve o da bu kameralardan haberi olmadığını ancak online olarak kontrol edeceğini söyledi. Daha sonra sonyalpharumors.com adresine (HAHA) girip, "Evet! Yakında A6100 gelecek!" diye bağırdı. Ardından uygun fiyatlı bir A99'a sahip olup olmadıklarını sordum. 1.500 dolara satabilecekleri bir demo olduğunu ancak satın almamı tavsiye etmeyeceğini çünkü A99m2'nin yakında çıkacağını söyledi. Bu gerçekten emin mi olduğunu sordum ve "Güvenilir bir Sony iç yazılım geliştiricisinin A99m2'nin yakında geleceğini ve o (iç yazılım geliştiricinin) bu fikri duyunca heyecanlandığını, fotoğrafçı olduğunu ve onu kullanmayı dört gözle beklediğini" söyledi.