90/2.8 Sigma A-Mount" şeklinde yeniden yazabilirsiniz.

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
2,284
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Sigma, makro lens olarak 90/2.8'i sattı ve son zamanlarda LAEA3'ü aldım, bu yüzden artık kullanılmadan durmuyor. Genellikle Nikkor makro lenslerini kullanıyorum, bu yüzden Sigma basitçe genel amaçlı 90'ım, çünkü adaptör aracılığıyla otomatik iris özelliğine sahip, ancak Nikkorlar değil. Ancak, 90'ı sonsuzluğa kadar denemediğim bir şey oldu. İlk fark ettiğim şey, sonsuz odakta sağlam bir durak olmadığıydı. İkinci olarak, çerçeve içinde bir ışık kaynağının hafif bir hayaletlenme yaratabildiği görüldü. Üçüncü olarak, Sony IBIS oldukça iyi bir iş çıkarıyor, çünkü bu gökyüzü çekiminde 1/40 kullanarak yıldızları görebiliyorum, çünkü kamera HDR6'yı kullanıyorum, bu nedenle HDR bracket'in bir parçası yaklaşık 1/8 saniye civarında. Gerçekten yıldız olduklarını ve sadece bazı sıcak pikseller olmadığını teyit etmek için ek çerçeveler karşılaştırdım. Hoş geldiniz, sevgili ziyaretçi! Kayıtlı bir üye olarak burada bir resim göreceksiniz ... Sadece ücretsiz olarak buradan kaydolun - Her zaman yeni üyeleri karşılamaktan mutluluk duyarız! İşte daha normal koşullarda yapılan bir çerçeve.