28-105 Maxxum" ifadesini Türkçe yazdığımda şu şekilde olacak: "28-105 Maxxum

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
2,204
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
IBIS avantajıyla birlikte oldukça iyi ISO 3200. Tam açık. Sadece kırpmayla geniş-uzun formatı ve 4. resmin sağ kenarından yaklaşık %10'u kesilmiştir. Ben bir kırpma karşıtı değilim. Sadece bu görüntülerin eski lensin müdahalesiz olarak nasıl sunduğunu ifade ediyorum! Maxxum AF lens olduğundan LAEA3'te tüm odak manuel odaklamadır. İyi ki öyle. Bu minimal derinlikten alan SLR/SLT AF'ye asla güvenmem ve LAEA4 bir SLT cihazıdır zaten. Neyse ki LAEA4'ten kaybedilen 1/3 EV'yi gerçekten ayıramadım. Zaten 105mm'de 1/50 saniyeye indim :-( Hoş geldin, sevgili ziyaretçi! Kayıtlı üye olarak burada bir resim görebilirdiniz… Sadece buradan ücretsiz kaydolun – Yeni üyeleri her zaman karşılamaktan mutluluk duyarız! Bu yayın içindi, bu yüzden sayfa üzerinde herhangi bir konum için doğru görüntüyü bulmaları için düzenleme ekibine yaklaşık 120 kare var. Oyuncuların gerçekten oynarken gösterilmesi öncelikli olsa da, onların o an oynamadıkları zamanlarda çektiğim birkaç görüntüyü gerçekten seviyorum. Çellistin yakın çekimi bir nota döneminde olabilir ancak özellikle çello bölümünde olmayabilir. Hatırlamıyorum. Ancak geniş-uzun çekim bariz bir şekilde notalar arasında bulunuyor, çünkü kimse çalmıyor. Oynamayan bazı görüntülerin kişilikleri nasıl yansıttığını gerçekten beğeniyorum. Basçı her zaman sıkılmış görünüyor. İş tanımında zaten var!