Techart Pro LM-EA7 M to FE otomatik odaklama adaptörü sahipleri konu başlığı

SonyTurk

A7 III
Editör
11 Eyl 2024
2,296
0
1
Herhangi bir iletişim yöntemi girilmemiş. İstersen buradan profiline ekleyebilirsin.
Merhaba herkese, techart'tan adaptörümü aldım (hala bekleyenler için, sıra numaram 603'tü). İlk izlenimim oldukça iyi. Sadece iç mekanlarda oldukça loş koşullarda test ettim ve oldukça iyi performans sergiledi. Daha önce belirtildiği gibi, yakın odaklı bir adaptör olarak da işlev görüyor ve örneğin CY 85/1.4 ile oldukça çılgın efektler ve bokeh veriyor. Zeiss 85 oldukça ağır bir lens ve sorunsuz çalışıyor. Oldukça uzun bir odak uzaklığına sahip ve adaptör, sonsuzluğa ayarlandığında tam odak aralığını kapsamıyor gibi görünüyor, ancak basitçe kaba manuel odakla kullanarak kolayca düzeltilebilir. Odak bana doğru görünüyor. Ayrıca, bazı standart adaptörlerin adaptörle iyi çalışırken diğerlerinin çalışmadığı açık. Bu tür sorunlarla karşılaşan tek kişi olmayacağımı hayal ediyorum, bu yüzden deneyimleri burada listeleyelim. Garantili çalışacak Techarts'ın kendi özel adaptörlerini satın alabilirsiniz. Ben başlıyorum: Fotodiox C/Y to M ÇALIŞIYOR. Şimdiye kadar sadece CY 85/1.4 Fotodiox FD to M'yi test ettim, uyum sağlamıyor. Bir sonraki denemem canon ltm 50/1.5 olacak. Sevgiler, Suras.